Про адміністративну реформу, створення об'єднаної територіальної громади та підготовку й впровадження проектів соціально-економічного розвитку йшлося на зустрічі керівника апарату райдержадміністрації Руслана Щерби з міським головою Стебника Петром Старосольським. Була акцентована увага на необхідності проведення реформ, які б сприяли підвищенню рівня життя наших громадян. Для ефективного самоврядування потрібно мати стратегічний план розвитку своєї громади. Петро Старосольський наголосив, що проведення інвентаризації земель, оновлення генерального плану – це одні з важливих і першочергових завдань, які стоять перед керівництвом Стебника.
Також в зустрічі взяв участьрадник Стебницького міського голови Тарас Кузьма, він озвучив проблемні питання, які виникають в учасників АТО, що проживають в місті. Взявши до уваги, що в більшості – це питання виділення земельних ділянок, Руслан Щерба запевнив, що візьме їх на особистий контроль.













