» Інформація » Під час робочої зустрічі в РДА йшлося про залучення іноземних інвестиційна Дрогобиччину

Під час робочої зустрічі в РДА йшлося про залучення іноземних інвестиційна Дрогобиччину

Автор: admin2 от 4-02-2020, 16:22
 (голосів: 1)

Під час робочої зустрічі в РДА йшлося про залучення іноземних інвестиційна ДрогобиччинуСьогодні, 4 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу зустріч з радником Прем’єр-міністра України Дмитром Нікуліним, Дрогобицьким міським головою Тарасом Кучмою, Стебницьким міським головою Петром Старосольським та багатолітнім керівником Стебницького калійного комбінату Зеновієм Вариводою. Йшлося про подальшу долю та можливість відновлення виробничої діяльності “Полімінералу” за допомогою залучення іноземних інвестицій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua