Сьогодні, 4 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу зустріч з радником Прем’єр-міністра України Дмитром Нікуліним, Дрогобицьким міським головою Тарасом Кучмою, Стебницьким міським головою Петром Старосольським та багатолітнім керівником Стебницького калійного комбінату Зеновієм Вариводою. Йшлося про подальшу долю та можливість відновлення виробничої діяльності “Полімінералу” за допомогою залучення іноземних інвестицій.













