В понеділок, 31 липня, відбулася оперативної нарада, на якій голова райдержадміністрації Володимир Шутко підвів підсумки роботи відділів та управлінь за минулий тиждень та окреслив завдання на наступний. Деякі зрушення в кращу сторону відбулися у виконанні мікропроектів, ремонту фельдшерсько-акушерського пункту у Верхніх Гаях та народного дому в Раневичах – тут вже підписані угоди і будівельні організації приступають до роботи. Також підписана угода на виконання робіт по укріпленню берегів річки Солониця на території Болехівської сільської ради
Володимир Шутко також наголосив, що у зв’язку з підвищенням температури повітря необхідно звернути увагу на дві проблеми – це обмеження проїзду на дорогах великогабаритного транспорту при температурі вище +28 градусів загальною масою понад 24 тон з 10.00 до 22.00 години та підсилення пожежної безпеки на торф’яниках і сміттєзвалищах, що знаходяться на території району.
Окремо йшлося про взяття на баланс усіх пам’ятників та пам’ятних знаків, перевірку роботи дитячих оздоровчих таборів для дітей, позитивні тенденції щодо набору по контрактній службі.
Голова райдержадміністрації висловив невдоволення роботою деяких перевізників, адже скарги на їх роботу не зменшуються, тому було доручено провести з ними нараду та з найбільш недисциплінованими будуть розриватися угоди.













