Під час оперативної наради, що відбулася сьогодні, 24 липня, голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав низку доручень за підсумками нещодавньої наради в Львівській облдержадміністрації. Говорилося про оптимізацію в галузі освіти та медицини, недостатні власні надходження народних домів та виконання мікропроектів в Унятичах та Ролеві
Володимир Шутко також наголосив, що надзвичайно малі надходження акцизного податку в деякі місцеві бюджети сіл району, необхідно відповідним службам звернути на це увагу та зробити висновки. Окремо йшлося про скарги на «гарячу лінію 112», основні питання, які піднімають мешканці району стосуються стану доріг, пасажирських перевезень, енергопостачання, земельних питань.
Очільник району нагадав керівникам відділів та управлінь про завдання, які залишаються не знятими з порядку денного, обов’язковість виконання доручень, як голови ЛОДА, так і голови РДА.
Володимир Шутко висловив подяку всім хто долучився до організації ралі «Львівський стандарт», що проходив цими вихідними в селах Уличне та Доброгостів, зокрема лісникам, дорожникам, працівникам культури, головам сільських рад та громаді сіл Уличне, Доброгостів, Бистрий.













