» Інформація » В Раневичах відкрито новий дитячий ігровий майданчик

В Раневичах відкрито новий дитячий ігровий майданчик

Автор: admin1 от 28-10-2013, 08:53

В Раневичах відкрито новий дитячий ігровий майданчик27 жовтня за дорученням голови Дрогобицької РДА Михайла Винницького перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький взяв участь у відкритті дитячого ігрового майданчику  „Журавлик” в селі Раневичі.

Спорудження та відкриття майданчика стало можливим через участь та перемогу Раневицької сільської ради в обласному Конкурсі мікропроектів, спрямованих на реконструкцію та технічне переоснащення об’єктів бюджетної інфраструктури. Кошторисна вартість проекту 64,5 тис. грн., з них: з обласного бюджету – 30,64 тис. грн., з місцевого (сільського) бюджету – 30,64 тис. грн., внесок громади – 3,2 тис. гривень.

Бюджетне співфінансування власних проектів громад підтримується в рамках впровадження Програми економічних реформ Президента України.

В Раневичах відкрито новий дитячий ігровий майданчикВ урочистостях прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, Раневицький сільський голова Ігор Гірчак, парох місцевої церкви о.  Володимир, начальник фінансового управління РДА Віталій Перхун, керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Ярослава Ковтик, депутати Дрогобицької районної ради Роман Качкинович, Іван Матковський, Богдан Гавдяк, начальник Дрогобицького РЕМу Василь Дмитрик, директор СЗОШ м. Дрогобича №16 Володимир Крайчик та інші.

Під час свого виступу перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький висловив вдячність всім присутнім, які долучилися до відкриття дитячого майданчика, а також вручив Раневицькому сільському голові Ігорю Гірчаку подяку голови Дрогобицької РДА Михайла Винницького за активну участь в обласних бюджетних конкурсах та програмах, які спрямовані на розвиток інфраструктури громади.

Цікавими та щирими бути також виступи гостей свята та культурно-мистецька програма.

В Раневичах відкрито новий дитячий ігровий майданчик