» Інформація » На нараді в РДА йшлося про впорядкування мережі навчальних закладів району

На нараді в РДА йшлося про впорядкування мережі навчальних закладів району

Автор: admin2 от 21-08-2017, 16:13
 (голосів: 0)

На нараді в РДА йшлося про впорядкування мережі навчальних закладів районуСьогодні на щотижневій оперативній нараді голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав доручення окремим керівникам відповідно до питань, які обговорювалися вранці на обласній скайп-нараді. Йдеться про визначення осіб, відповідальних за супровід реалізації інвестиційних проектів; проведення аналізу використання земель сільськогосподарського призначення в районі тощо. Особливий наголос був зроблений на темі початку навчального року та затвердженні мережі навчальних закладів відповідно до реальної кількості учнів у кожній школі. Володимир Шутко наголосив, що на керівника відділу освіти покладається персональна відповідальність за достовірність інформації, яку перевірятиме особисто керівництво департаменту освіти ЛОДА. В цьому контексті поставлене завдання впорядкувати маршрути та графік руху шкільних автобусів.

Очільник району також акцентував увагу на патріотичному вихованні школярів, на залученні до шкільних виховних заходів учасників АТО.На нараді в РДА йшлося про впорядкування мережі навчальних закладів району На нараді йшлося також про підготовку до Дня незалежності України та Франкового свята. Голова райдержадміністрації доручив керівникам правоохоронних органів, служб цивільного захисту зосередити особливу увагу на безпечному перебуванні людей під час проведення масових заходів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua