» Фізкультура і спорт » Зимовий турнір з міні-футболу відбувся в Рихтичах

Зимовий турнір з міні-футболу відбувся в Рихтичах

Автор: admin1 от 26-02-2019, 12:16

Зимовий турнір з міні-футболу відбувся в РихтичахУ неділю, 24 лютого, в селі Рихтичі на шкільному стадіоні вдруге  відбувся зимовий турнір з міні-футболу присвячений вшануванню пам’яті Героїв  Небесної сотні, в якому взяли участь чотири сільські команди різних вікових груп, які представляли сільські вулиці.

Організатором змагань виступила  громадська організація фізкультурно-спортивний клуб Рихтичі («ФСК-Рихтичі») під керівництвом президента Лесешака В.І.

Футбольний захід вдався. Переможцем  турніру другий рік поспіль стала сільська команда вулиць Українська, Миру, Будівельна, Лесі Українки , якій  сільський голова Олег Борис вручив футбольний  кубок пам’яті Героїв Небесної сотні. Інші  учасники нагороджені почесними грамотами  та медалями за участь у спортивному заході. Проведення такого турніру стало традиційним для рихтичан, пропагує здоровий спосіб життя, сприяє фізичному розвитку молоді, стало об’єднювальним  фактором для територіальних  громад  села Рихтичі та села Хатки  Рихтицької сільської ради.

Зимовий турнір з міні-футболу відбувся в Рихтичах