» Інформація » Збирався районний оргкомітет з проведення Франкового свята

Збирався районний оргкомітет з проведення Франкового свята

Автор: admin2 от 22-08-2017, 14:39
 (голосів: 0)

Збирався районний оргкомітет з проведення Франкового святаНа засіданні, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, обговорювалися організаційні та господарські питання. Директор Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Богдан Лазорак інформував про хід підготовки заповідника до відзначення 161-х роковин народження Івана Франка. Він доповів про роботи, проведені на території музею-садиби, Літнього театру, Стежки Франка та Галявини казок. Окрім цього, йшлося про залучення додаткових сил, зокрема, Нагуєвицької сільської ради, для впорядкування територій, які межують із заповідником. Спільно з управлінням водного господарства буде проведена повторна розчистка озера поблизу Літнього театру.

На засіданні вирішено також робочі питання, пов'язані з наданням транспорту для учасників святкового концерту, чергуванням медичних працівників, охороною громадського порядку, розміщенням автобусів та автомобілів гостей свята, об'єктів торгівлі.

 

Збирався районний оргкомітет з проведення Франкового свята

 

Збирався районний оргкомітет з проведення Франкового свята
Збирався районний оргкомітет з проведення Франкового свята


 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua