» Інформація » У Дрогобичі відкрили центр для діагностики раку у жінок

У Дрогобичі відкрили центр для діагностики раку у жінок

Автор: admin1 от 30-08-2017, 10:58
 (голосів: 0)

У Дрогобичі відкрили центр для діагностики раку у жінокУ вівторок, 29 серпня, у приміщенні Дрогобицької міської лікарні №3 відкрили Міжрайонний скринінговий центр для діагностики передракових захворювань та раку у жінок. Про це інформує прес-служба Дрогобицької міської ради.

Скринінговий центр забезпечений цифровим мамографом, сучасним УЗД апаратом, кольпоскопом та гінекологічним кріслом, мікроскопом та комп’ютерною технікою для ведення електронного реєстру. У центрі запроваджено повний цикл ведення електронної медичної картки пацієнта безпосередньо з робочих місць лікарів.

Дрогобицький скринінговий центр – один з шести у Львівській області. Такі ж центри є у Червонограді, Стрию, Самборі та Львові. Скринінговий центр в Дрогобичі обслуговуватиме район, міста Борислав, Стебник, Трускавець та Дрогобич, а це близько 100 000 жінок.

Відтепер у Центрі безкоштовно здійснюватимуть гінекологічний огляд із цитологічним дослідженням, обстеження за допомогою кольпоскопу та УЗД дослідження, а також проведення мамографії. Загальна вартість обладнання становить 9,36 млн гривень.

Мамографічний кабінет буде працювати з 10:00 до 13:00 год. Поки що прийом проводиться в режимі «живої черги», однак невдовзі заплановано запровадження електронної черги. Додаткову інформацію можливо отримати у реєстратурі лікарні за номером телефону (03244) 2-17-95.

Фото з офіційного сайту Дрогобицької міської ради 

 

У Дрогобичі відкрили центр для діагностики раку у жінок
У Дрогобичі відкрили центр для діагностики раку у жінок

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua