» Інформація » Керівництво району привітало автомобілістів з професійним святом

Керівництво району привітало автомобілістів з професійним святом

Автор: admin2 от 30-10-2017, 09:46
 (голосів: 0)

Керівництво району привітало автомобілістів з професійним святомНапередодні Дня автомобіліста і дорожника представники районної влади взяли участь в урочистих заходах, які відбулися з нагоди професійного свята в трудових колективах.

Керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба відвідав Дрогобицький навчальний центр автомобільної справи та від райдержадміністрації на чолі з Володимиром Шутком привітав працівників з Днем автомобіліста.

Руслан Щерба також вручив грамоти райдержадміністрації кращим працівникам навчального центру.

 


 

Керівництво району привітало автомобілістів з професійним святом

 

Керівництво району привітало автомобілістів з професійним святом



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua