Напередодні Дня автомобіліста і дорожника представники районної влади взяли участь в урочистих заходах, які відбулися з нагоди професійного свята в трудових колективах.
Керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба відвідав Дрогобицький навчальний центр автомобільної справи та від райдержадміністрації на чолі з Володимиром Шутком привітав працівників з Днем автомобіліста.
Руслан Щерба також вручив грамоти райдержадміністрації кращим працівникам навчального центру.













