» Інформація » Руслан Щерба привітав працівників галузі з Днем автомобіліста

Руслан Щерба привітав працівників галузі з Днем автомобіліста

Автор: admin1 от 28-10-2019, 11:05

Руслан Щерба привітав працівників галузі з Днем автомобілістаНапередодні Дня автомобіліста перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Руслан Щерба привітав святом працівників цієї галузі.

«Хоч до транспортної галузі часто бувають зауваження, тут працюють люди, які щодня сумлінно виконують свою роботу. Дякую вам за належне ставлення до своїх обов’язків. Усі нагальні проблеми районна влада намагається вирішувати разом із перевізниками. Я сподіваюся, що ми разом будемо змінюватися й покращувати надання послуги мешканцям району», - сказав він на зустрічі.

Також за сумлінне виконання обов’язків у сфері перевезення пасажирів на приміському сполученні Дрогобицького району, обслуговування доріг району та з нагоди Дня автомобіліста та дорожника України вручив грамоти районної державної адміністрації водіям та керівникам фірм-перевізників МПП «Транспортник», ТзОВ «Канзас», МКП «Транс-Екіпаж», ТзОВ «Сігма», ПП «Галич-Авто», а також працівникам ДП «Дрогобицький райавтодор».

Участь в зустрічі взяли начальник управління економічної політики, житлово-комунального господарства та інфраструктури Віталій Скоропад та начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Михайло Волошин.

Руслан Щерба привітав працівників галузі з Днем автомобіліста