Сьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич та голова районної ради Михайло Сікора взяли участь в урочистих зборах з нагоди Дня автомобіліста і дорожника, які відбулися у Дрогобицькому навчальному центрі автомобільної справи.
Голова райдержадміністрації привітав директора центру Івана Малегу та очолюваний ним колектив з професійним святом. Він подякував працівникам автошколи за за належно облаштовану навчальну базу, за ту велику і необхідну працю, яку вони роблять. “На дорогах України йде справжня війна: в ДТП гине більше людей, ніж у бойових діях на сході України. Тому навчання водіїв є в сучасному суспільстві вкрай важливою справою,”- сказав Андрій Шевкенич. Очільник району побажав колективу автошколи успішної праці, безпечних доріг та вручив грамоти директору Іванові Малезі та кращим працівникам.
Голова районної ради Михайло Сікора також привітав працівників навчального центру та вручив подяки низці працівників з нагоди професійного свята.
В урочистостях також взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, депутат районної ради Володимир Шутко та інші поважні гості.
Слід відзначити, що сьогодні працівники Дрогобицького навчального центру автомобільної справи провели на Дрогобиччині масштабну святкову акцію — перший автомобільний пробіг.













