Одним з питань порядку денного Колегії РДА був стан пасажирських перевезень. Говорячи про багато проблем у цій сфері, пов'язаних з якістю обслуговування пасажирів, у райдержадміністрації не забули і про професійне свято — День автомобіліста і дорожника, який відзначається цієї неділі. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора привітали перевізників та вручили їм, а також кращим працівникам їхніх підприємств грамоти райдержадміністрації і районної ради. Нагороду отримав також голова громадської організації “Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття” Василь Дзиндзюра. Голова райдержадміністрації подякував п.Василю за активну участь в житті району, організацію проведення на Дрогобиччині авторалі та допомогу в ремонті автошляхів району.













