» Інформація » Райдержадміністрація звернеться до Служби автомобільних доріг області щодо впорядкування пішохідних переходів на небезпечних ділянках доріг

Райдержадміністрація звернеться до Служби автомобільних доріг області щодо впорядкування пішохідних переходів на небезпечних ділянках доріг

Автор: admin2 от 15-01-2018, 15:50
 (голосів: 0)

Райдержадміністрація звернеться до Служби автомобільних доріг області щодо впорядкування пішохідних переходів на небезпечних ділянках дорігСьогодні під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів голова райдержадміністрації Володимир Шутко, насамперед, зупинився на закінченні канікул та початку навчання в школах району. У зв'язку з різким похолоданням голова РДА доручив відділу освіти тримати на постійному контролі температурний режим у навчальних закладах.

Серед першочергових питань, які обговорювались на нараді, - пошук резервів для наповнення бюджету та перспективи фінансування в новому році галузей освітиі охорони здоров'я. Йшлося також про участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку та ефективність таких проектів. Володимир Шутко дав завдання відділу економіки детально опрацювати цю тему із сільськими, селищними головами і надати їм відповідні роз'яснення з тим, щоб села району максимально використали можливість співфінансування для найважливіших робіт та об'єктів.

Вкотре говорилося про належне облаштування пішохідних переходів на швидкісних автошляхах. У зв'язку із збільшення кількості ДТП на деяких особливо небезпечних відтинках відремонтованих доріг голова райдержадміністрації доручив продублювати звернення до Служби автомобільних доріг області, поліції для встановлення відповідних знаків та освітлення пішохідних переходів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua