Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду з питань енергопостачання мікрорайону вул.Кузьми Пелехатого в с.Опарі. В нараді також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, Опарівський сільський голова Григорій Куций, представники Львівгазвидобування, Опарського ВУПЗГ, Дрогобицького РЕМ.
Обговорено організаційні питання забезпечення електроенергією житлових будинків, які до того були відомчим житлом ВУПЗГ і отримували всі комунальні послуги від цього підприємства. Представники Львівтрансгазу повідомили, що відповідно до чинного законодавства їхня структура не має права надавати невластиві їй послуги.
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосив, що першочергове завдання — забезпечити мешканців мікрорайону безперебійним постачання електроенергії. Тому сільській раді, всім дотичним службам необхідно напрацювати своєрідну дорожню карту.
Після детального обговорення учасники наради домовилися про першочергові кроки кожної зі сторін та терміни їхнього виконання. Протокол наради буде також надісланий керівництву ЛОДА, яке тримає це питання на контролі.
На нараді обговорювалося також питання водопостачання цього мікрорайону, передачі на баланс сільської ради приміщення колишнього дитсадочка.













