» Інформація » В Опарах відкрили нову трансформаторну підстанцію

В Опарах відкрили нову трансформаторну підстанцію

Автор: admin2 от 29-11-2017, 14:35

В Опарах відкрили нову трансформаторну підстанціюВчора в с.Опарі було введено в дію нову трансформаторну підстанцію потужністю 63 кВА, яка забезпечить подачу електричної енергії до споживачів Вишневої, Спортивної та прилеглих вулиць.

Новий трансформатор і три нові повітряні лінії електропередач поліпшать електропостачання в Опарах, оскільки проведені Дрогобицьким РЕМом роботи дозволять подавати електричну енергію до 55 споживачів, що розвантажить вже існуючу електролінію.

У відкритті підстанції взяли участь начальник Дрогобицького РЕМу Василь Дмитрик, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник голови районної ради Володимир Стецівка та Опарівський сільський голова Григорій Куций.