Вчора, 16 грудня, в селі Доброгостів запустили нову трансформаторну підстанцію, що дасть змогу значно покращити якість енергопостачання більш п’ятдесяти будинків на вулицях Новій та Стебницькій. Участь у відкритті взяли голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор, заступник голови районної ради та депутат від Доброгостова Володимир Стецівка.
Як розповів начальник Дрогобицького РЕМу Василь Дмитрик інвестиційною програмою на 2016 рік було передбачено встановлення цієї підстанції, працівниками районної електромережі було виконано роботи безпосередньо монтажу розподільчої станції, прокладено близько 300 метрів високовольтного кабелю, встановлено електричні опори та підведено ізольований кабель на 380 Вольт до споживачів.
Сільський голова Доброгостова висловив слова вдячності керівництву району та Дрогобицького РЕМу за розуміння проблеми та допомогу у вирішенні питання якісного забезпечення мешканців села електроенергією. Володимир Стецівка підводячи підсумок, наголосив, що спільні старання Дрогобицької райдержадміністрації, районної ради та РЕМу дали плідний результат. Але важливо відмітити, що велика заслуга того, що запуск трансформаторної підстанції сьогодні відбувся належить депутату Львівської обласної ради Михайлові Задорожному, який добився, що інвестиційна програма була реалізована саме в Доброгостові. Значний вклад в розробку проектно-кошторисної документації та будівництва даної підстанції вклав колишній сільський голова Микола Лунишин та громада села.
Після цього майстер Віктор Федерченко під ввімкнув рубильник і тепер надійне електропостачання будуть мати більше 50-ти сімей Доброгостова.













