» Інформація » "Реформа управління автомобільними дорогами дасть змогу поліпшити ситуацію в дорожньому господарстві району,"- Володимир Шутко

"Реформа управління автомобільними дорогами дасть змогу поліпшити ситуацію в дорожньому господарстві району,"- Володимир Шутко

Автор: admin2 от 16-01-2018, 15:21
 (голосів: 0)

"Реформа управління автомобільними дорогами дасть змогу поліпшити ситуацію в дорожньому господарстві району,"- Володимир ШуткоСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів розширену нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних служб. Серед першочергових питань йшлося про ситуацію в дорожньому господарстві у зв'язку з реформою управління автомобільними дорогами. Відтепер райавтодор займатиметься лише обслуговуванням державних доріг. Натомість, місцеві дороги переходять на баланс облдержадміністрації і Кабінет Міністрів проведе розподіл коштів на їхнє утримання. Оскільки у Дрогобицькому районі серед усіх районів області найбільша протяжність доріг, Володимир Шутко висловив сподівання, що така реформа позитивно вплине на стан місцевих автодоріг. Адже владі на місцях видніше, на які дороги необхідно спрямовувати фінансування першочергово. Голова райдержадміністрації також повідомив, що за попередньою інформацією в цьому році буде проводитись ремонт автошляхів Турка-Східниця, Борислав-Самбір, Дрогобич-Самбір, Новошичі-Ріпчичі, Стебник-Трускавець.

В контексті стану доріг В.Шутко звернувся до керівників лісових господарств, зауваживши, що їхня діяльність завдає непоправної шкоди місцевим дорогам. Він нагадав лісівникам про те, що вони зобов'язані також долучатися до ремонту місцевих доріг, які руйнує їхній важковаговий транспорт. Цю думку підтримав і голова районної ради Михайло Сікора, який навів приклад інших районів, зокрема, Сколівського, де лісове господарство бере активну участь в будівництві та ремонті доріг. За підсумками наради голова райдержадміністрації дав доручення Дрогобицькому держлісгоспу, як найбільшому лісовому підприємству району, придбати грейдер, який буде використовуватись для дорожніх робіт.

На нараді також обговорювалися важливі проблемні питання в роботі енергетичних служб (їхня частка скарг громадян на лінію 112 є найбільшою), подальша доля місцевого підрозділу Укртелекому, спільні заходи влади та відділу поліції для поліпшення криміногенної ситуації тощо."Реформа управління автомобільними дорогами дасть змогу поліпшити ситуацію в дорожньому господарстві району,"- Володимир Шутко Перед сільськими, селищними головами знову ж стояло завдання максимальної участі в конкурсі мікропроектів місцевого розвитку. Голова райдержадміністрації та голова районної ради в цьому питанні були одностайні — підтримку з районного бюджету матимуть ті громади, які були активними учасниками цього конкурсу і використали для вирішення проблем населених пунктів можливість співфінансування.

Перед місцевими головами та соціальними службами голова райдержадміністрації поставив завдання у зв'язку з похолоданням особливу увагу звернути на самотніх людей похилого віку, інвалідів та надати їм необхідну допомогу, щоб запобігти трагічним випадкам.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua