Сьогодні, 15 лютого у Дрогобичі, біля Пам'ятника воїнам-афганцям відбулося віче до річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану. Панахиду за воїнами, загиблимив Афганістані та у війні з російським агресором на сході України, відслужили священники УГКЦ.
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, представники влади Дрогобича та Стебника поклали квіти до пам'ятного знака. Від спілки ветеранів Афганістану нагороду отримав військовий капелан о.Іван Гнатів.













