» Інформація » На Дрогобиччині помолилися за українських воїнів, загиблих в Афганістані та у війні на сході України

На Дрогобиччині помолилися за українських воїнів, загиблих в Афганістані та у війні на сході України

Автор: admin2 от 15-02-2018, 15:04
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині помолилися за українських воїнів, загиблих в Афганістані та у війні на сході УкраїниСьогодні, 15 лютого у Дрогобичі, біля Пам'ятника воїнам-афганцям відбулося віче до річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану. Панахиду за воїнами, загиблимив Афганістані та у війні з російським агресором на сході України, відслужили священники УГКЦ.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, представники влади Дрогобича та Стебника поклали квіти до пам'ятного знака. Від спілки ветеранів Афганістану нагороду отримав військовий капелан о.Іван Гнатів.

 

 

На Дрогобиччині помолилися за українських воїнів, загиблих в Афганістані та у війні на сході України

 

На Дрогобиччині помолилися за українських воїнів, загиблих в Афганістані та у війні на сході України

На Дрогобиччині помолилися за українських воїнів, загиблих в Афганістані та у війні на сході України


На Дрогобиччині помолилися за українських воїнів, загиблих в Афганістані та у війні на сході України

 

 

На Дрогобиччині помолилися за українських воїнів, загиблих в Афганістані та у війні на сході України



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua