Сьогодні на прийом до голови райдержадміністрації прибули представники громади с.Рихтичі на чолі із сільським головою Олегом Борисом. До них також приєдналися депутат обласної ради Ольга Грицик та депутат районної ради Володимир Якимів. Причина візиту — встановлення на території Рихтицької сільської ради вишки мобільного зв'язку. При розмові був також присутній місцевий підприємець Роман Танчук, на чиєму виробничому приміщенні і була змонтована система. Голова сільської ради повідомив, що встановлення вишки відбулося без погодження з владою та громадою села. Проти введення в дію антени було зібрано біля 700 підписів жителів, які мотивують свій протест її шкідливим впливом на здоров'я людей. Представник оператора мобільного зв'язку Life повідомив, що всі зроблені кроки сприяють поліпшенню мобільного зв'язку в селі, відповідають чинному законодавству, та документально підтвердив наявність необхідних документів, дозволів та висновку санітарної служби про безпечність обладнання. Він запевнив, що фірма готова йти на співпрацю з громадою для пошуку компромісу, в тому числі, надаючи селу певну фінансову допомогу. Оператор також погоджується запросити незалежних фахівців для проведення відповідних замірів випромінювання. Втім, це не переконало мешканців, які поставили вимогу демонтувати вишку.
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко рекомендував обидвом сторонам дійти згоди та зазначив, що вирішальне слово в цій ситуації — за громадою села.













