Про заходи з підготовки та відзначення в районі Міжнародного дня інвалідів
Про заходи з підготовки та відзначення в районі Міжнародного дня інвалідів
Про зміни у структурі відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації
Про затвердження Порядку функціонування районної ланки Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту
Про затвердження Положення про службу у справах дітей Дрогобицької районної державної адміністрації
Про уточнення субвенцій
25 листопада біля будинку райдержадміністрації зібралися представники освітян району (біля 200 осіб), які вимагали збільшення розміру винагороди педагогічним працівникам не менше 50% посадового окладу. Зібрання очолила голова районної організації профспілкових працівників освіти і науки України Ольга Грицик.
З педагогами поспілкувалися керівники управління освіти та фінансового управління райдержадміністрації.
Як уже повідомлялося, відповідно до рішення районної ради від 28.12.2012 року №34 “Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2013 рік” управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації розробило кошторис видатків, де розмір винагороди педагогічним працівникам відповідно до ст. 57 Закону України “Про освіту” становив 10% до посадового окладу. Протягом року керівництвом району, незважаючи на брак коштів, була вишукана можливість збільшити розмір цієї виплати до 20%. Як наголосив голова райдержадміністрації Михайло Винницький, - 20% - це не остаточна сума...
Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua