Зустріч провів керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба. Серед питань, які обговорювалися, найперше — необхідність ремонту місцевої дороги.
Обговорювалася тема освітньої реформи та збереження Ступницької СЗШ І-ІІ ст..
Присутні на зустрічі жителі висловлювали також стурбованість крадіжками гравію з русла р.Бистриця.
В зустрічі взяв участь Ступницький сільський голова Роман Явірський.













