» Інформація » Відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями населених пунктів Ступницької сільської ради

Відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями населених пунктів Ступницької сільської ради

Автор: admin2 от 23-05-2018, 14:27
 (голосів: 0)

Відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями населених пунктів Ступницької сільської радиЗустріч провів керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба. Серед питань, які обговорювалися, найперше — необхідність ремонту місцевої дороги.

Обговорювалася тема освітньої реформи та збереження Ступницької СЗШ І-ІІ ст..

Присутні на зустрічі жителі висловлювали також стурбованість крадіжками гравію з русла р.Бистриця.

В зустрічі взяв участь Ступницький сільський голова Роман Явірський.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua