Сьогодні відбулося засідання районного оргкомітету з відзначення Свята Героїв. У засіданні взяли участь голова районної ради Михайло Сікора та його заступник Володимир Стецівка, керівник апарату райдержадміністрації, боєць УДА Руслан Щерба, учасники АТО, депутати районної ради, представники музею “Дрогобиччина”, структурних підрозділів райдержадміністрації.
За підсумками обговорення вирішено провести районне Свято Героїв у районному народному домі 23 травня (початок о 17.00 год). На свято запрошуються ветерани АТО, національно-визвольної боротьби, рідні загиблих, волонтери, військові капелани, молодь, мешканці району. Для учасників урочистостей виступлять дитячі мистецькі колективи сіл району.
За пропозицією волонтера, старшого наукового працівника музею “Дрогобиччина” Марії Головкевич цього ж дня, 23 травня з 9.00 до 16.30 год. для українських військових та учасників АТО, молоді, всіх бажаючих у музеї будуть проводитися екскурсії експозиціями, присвяченими Українській національно-визвольній боротьбі та Революції Гідності. Марія Головкевич також рекомендувала районній владі, відділу освіти започаткувати організоване відвідання музею “Тюрма на Стрийській”, якому в цьому році виповнюється 5 років і який має унікальну експозицію про трагічні сторінки нашої історії комуністичної доби.
Пропозиції до організації святкових заходів подали начальник відділу культури і туризму Надія Козар, депутат районної ради, учасник АТО Микола Шніцер, депутат районної ради Руслан Цеслів, учасник АТО Василь Хрунь та інші.













