У вівторок, 3 липня головний інженер Облавтодору Федір Наумець та представники Райавтодору провели обстеження моста в Рибнику, під'їзд до якого був зруйнований нещодавньою повінню.
За результатами обстеження, відповідно до рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС вчора на зруйнованій ділянці дороги проводилися ремонтні роботи. До ліквідації наслідків стихії була залучена спецтехніка та фахівці 2 Спеціального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій. До робіт активно долучилася Рибницька громада на чолі із сільським головою Ярославом Паращаком, сприяв у проведенні ремонту Довжанський Гірський сільський голова Ярослав Тупичак. З районного матеріального резерву було виділене пальне для техніки, яка працювала на відновленні дороги.
На даний час проїзд через Рибницький міст відновлений. На черзі — невідкладний ремонт моста в Ясениці Сільній.













