Вчора заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник здійснив робочу поїздку в Болехівці, де зустрівся з активом сіл Болехівці та Нове Село на чолі з сільським головою Іриною Кіс, відвідав об'єкти бюджетної сфери.
Основні проблемні питання, які обговорювалися з болехівчанами, стосувалися кількох основних напрямків. Насамперед, йшлося про необхідність добудови місцевої школи І-ІІ ст.. Навчальний заклад, який має добру перспективу для існування (навчається понад 200 дітей, цього року до школи прийде біля 30 першачків), змушений працювати у дві зміни.
Заступник голови райдержадміністрації оглянув місцеву лікарську амбулаторію, де є потреба в заміні електропроводки, придбання холодильного обладнання, оргтехніки.
Під час зустрічі в Болехівцях ставилися також питання заміни кількох електроопор, закупівлі комп'ютера для місцевої бібліотеки тощо.
Іван Мізерник оглянув також стан ремонту дороги загального користування місцевого значення.













