Святкові заходи з нагоди початку нового навчального року в районі відбулися сьогодні, 3 вересня. Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич взяв участь в урочистостях, які проходили в Довжанській Гірській СЗШ І-ІІІ ст. Голова райдержадміністрації привітав педагогів, дітей та батьків, побажав їм успішної мандрівки в Країну знань. Андрій Шевкенич наголосив, що власне з цього навчального року в умовах Нової української школи розпочинається процес змін, спрямований на забезпечення рівного доступу всіх школярів до якісної освіти.
Після урочистостей голова райдержадміністрації разом з керівником апарату райдержадміністрації Русланом Щербою оглянув шкільні приміщення, поспілкувався з директором школи Дарією Барщик щодо проблемних питань в роботі навчального закладу.













