» Інформація » Тривають зустрічі голови райдержадміністрації з мешканцями сіл району

Тривають зустрічі голови райдержадміністрації з мешканцями сіл району

Автор: admin2 от 23-03-2016, 10:58

Тривають зустрічі голови райдержадміністрації з мешканцями сіл районуВчора голова райдержадміністрації Максим Лісогор зустрівся з активом с.Літиня. В зустрічі також взяли участь голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко та заступник голови районної ради Володимир Стецівка.

Голова райдержадміністрації інформував жителів про діяльність та першочергові завдання, над якими працює районна влада, поспілкувався з присутніми. Сільський голова Іван Пурій, інші учасники зустрічі говорили про нагальні проблеми: необхідність перекриття даху школи, про оновлення шкільного обладнання, зокрема, потребу в сучасних класних дошках тощо.

Йшлося на зустрічі і про критичний стан дороги до Літині. Як уже повідомлялося, дорога С 140428 Новошичі-Ріпчиці увійшла до обласної Програми розвитку дорожньої інфраструктури на 2016 рік. Передбачається, що на її ремонт буде виділено 2 млн. грн з обласного бюджету за умови 11,1% співфінансування за місцевий кошт.