Біля пам’ятника українському провідникові у Дрогобичі відбулося урочисте віче за участю представників влади, мешканців міста і району, учасників національно-визвольної боротьби та війни на сході України.
Разом зі священиками о.Ігорем Цмоканичем та о.Любомиром Митником присутні помолилися за загиблих українських героїв усіх часів, за наших вояків, які вже п’ятий рік мужньо стоять в обороні України від агресора.
Учасники віча поклали квіти до пам’ятника Степанові Бандері...













