» Інформація » В райдержадміністрації продовжувалися слухання щодо надання компенсації за перевезення пільговиків

В райдержадміністрації продовжувалися слухання щодо надання компенсації за перевезення пільговиків

Автор: admin1 от 7-02-2019, 10:54
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації продовжувалися слухання щодо надання компенсації за перевезення пільговиківПід головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Щерби вчора, 6 лютого, продовжувалися слухання щодо надання перевізникам компенсації з місцевих бюджетів за перевезення громадян пільгових категорій.

Участь в них взяли сільські голови, перевізники, керівник управління праці та соціального захисту Галина Чапля, начальник Дрогобицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області Любов Яневич, заступник начальника фінансового управління Марія Новаковська, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Андрій Лепак.

Управління праці та соціального захисту надало сільським головам списки громадян, що мають пільги в розрізі кожного села.

Нагадаємо, що слухання з питань організації пасажирських перевезень проводиться на виконання доручення голови райдержадміністрації Андрія Шевкенича.

В райдержадміністрації продовжувалися слухання щодо надання компенсації за перевезення пільговиків

В райдержадміністрації продовжувалися слухання щодо надання компенсації за перевезення пільговиків

В райдержадміністрації продовжувалися слухання щодо надання компенсації за перевезення пільговиків
В райдержадміністрації продовжувалися слухання щодо надання компенсації за перевезення пільговиків
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua