Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Щерби вчора, 6 лютого, продовжувалися слухання щодо надання перевізникам компенсації з місцевих бюджетів за перевезення громадян пільгових категорій.
Участь в них взяли сільські голови, перевізники, керівник управління праці та соціального захисту Галина Чапля, начальник Дрогобицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області Любов Яневич, заступник начальника фінансового управління Марія Новаковська, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Андрій Лепак.
Управління праці та соціального захисту надало сільським головам списки громадян, що мають пільги в розрізі кожного села.
Нагадаємо, що слухання з питань організації пасажирських перевезень проводиться на виконання доручення голови райдержадміністрації Андрія Шевкенича.













