Вчора с.Дорожів, у місцевому музеї села відбулося засідання Ради регіонального розвитку, яке провів голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич. Про здобутки і перспективи села інформував сільський голова Богдан Дмитрів.
Так, протягом 2017-2018 років на території села Дрогобицьким РЕМом перебудовано частину повітряних ліній та встановлено 2 розвантажувальних КТП. В комунальній сфері було частково замінено обладнання місцевої ШРП. Відкрито сільську аптеку. За програмою соціально-економічного та культурного розвитку проведено капітальний ремонт системи опалення в Дорожівській СЗШ І-Шст. у сфері енергозбереження та проведено поточний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини. За кошти обласного бюджету придбано частину нежитлової будівлі з подальшим використанням під дошкільний навчальний заклад.
В цьому році сільська рада подала заявку на обласний конкурс мікропроектів щодо реконструкції вуличного освітлення в с. Дорожів на суму 450, 0 тис. грн.
Серед першочергових завдань - реконструкція придбаної будівлі та відкриття там дитсадочка і амбулаторії.
В обговоренні перспективного плану розвитку села взяли участь присутні на зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, керівники управління соцзахисту, фінансового управління, відділу освіти, мешканці с.Дорожів.













