» Інформація » В Дорожеві відбулося обговорення перспективного плану розвитку села

В Дорожеві відбулося обговорення перспективного плану розвитку села

Автор: admin2 от 12-02-2019, 13:01
 (голосів: 0)

В Дорожеві відбулося обговорення перспективного плану розвитку селаВчора с.Дорожів, у місцевому музеї села відбулося засідання Ради регіонального розвитку, яке провів голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич. Про здобутки і перспективи села інформував сільський голова Богдан Дмитрів.

Так, протягом 2017-2018 років на території села Дрогобицьким РЕМом перебудовано частину повітряних ліній та встановлено 2 розвантажувальних КТП. В комунальній сфері було частково замінено обладнання місцевої ШРП. Відкрито сільську аптеку. За програмою соціально-економічного та культурного розвитку проведено капітальний ремонт системи опалення в Дорожівській СЗШ І-Шст. у сфері енергозбереження та проведено поточний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини. За кошти обласного бюджету придбано частину нежитлової будівлі з подальшим використанням під дошкільний навчальний заклад.

В цьому році сільська рада подала заявку на обласний конкурс мікропроектів щодо реконструкції вуличного освітлення в с. Дорожів на суму 450, 0 тис. грн.

Серед першочергових завдань - реконструкція придбаної будівлі та відкриття там дитсадочка і амбулаторії.

В обговоренні перспективного плану розвитку села взяли участь присутні на зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, керівники управління соцзахисту, фінансового управління, відділу освіти, мешканці с.Дорожів.

В Дорожеві відбулося обговорення перспективного плану розвитку села

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua