У п’ятницю, 1 лютого відбулося засідання ради регіонального розвитку с.Вороблевичі. Про позитивного зроблено у селі, а також про перспективний план розвитку доповідав Вороблевицький сільський голова Михайло Герій.
Серед пріоритетних завдань, про які інформував сільський голова і мешканці - ремонт дороги Вороблевичі-Рихтичі; проведення капітального ремонту покрівлі, заміна котла, заміна підлоги та вікон в музичному залі ДНЗ «Червона Калина»; часткові ремонтні роботи у приміщенні Вороблевицької ЗОШ І –ІІІ ст..
Про досягнення та пріоритети розвитку району присутніх інформував голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич.
В зустрічі взяли участь депутат обласної ради Михайло Задорожний, керівники окремих структурних підрозділів та служб.













