В Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася нарада щодо роботи служб життєзабезпечення в зимовий період, яку провів перший заступник голови РДА Степан Рудницький. Участь в ній взяли керівники управління освіти, охорони здоров’я та культури, які поінформували, що підпорядковані їм об’єкти – навчальні заклади, ФАПи, амбулаторії, народні доми в достатній кількості забезпечені енергоносіями, для підтримання в них відповідного температурного режиму. Крім того, як зазначив головний лікар Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання Валерій Паламарчук, в усіх амбулаторіях району розміщені пункти обігріву.
Хоч наразі ситуація в районі стабільна і всі служби працюють у штатному режимі, звертаючись до учасників наради, Степан Рудницький сказав, що необхідною є проведення роботи з малозахищеними верствами населення та організацію роботи соціальних служб в період пониження температури навколишнього середовища.













