» Інформація » В Дрогобицькому районі служби життєзабезпечення працюють у штатному режимі

В Дрогобицькому районі служби життєзабезпечення працюють у штатному режимі

Автор: admin1 от 5-02-2014, 11:32
 (голосів: 0)

В Дрогобицькому районі служби життєзабезпечення працюють у штатному режиміВ Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася нарада щодо роботи служб життєзабезпечення в зимовий період, яку провів перший заступник голови РДА Степан Рудницький. Участь в ній взяли керівники управління освіти, охорони здоров’я та культури, які поінформували, що підпорядковані їм об’єкти – навчальні заклади, ФАПи, амбулаторії, народні доми в достатній кількості забезпечені енергоносіями, для підтримання в них відповідного температурного режиму. Крім того, як зазначив головний лікар Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання Валерій Паламарчук, в усіх амбулаторіях району розміщені пункти обігріву.

Хоч наразі ситуація в районі стабільна і всі служби працюють у штатному режимі, звертаючись до учасників наради, Степан Рудницький сказав, що необхідною є проведення роботи з малозахищеними верствами населення та організацію роботи соціальних служб в період пониження температури навколишнього середовища.

 

В Дрогобицькому районі служби життєзабезпечення працюють у штатному режимі

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua