Сьогодні, 13 травня, в Дрогобицькій РДА відбулася нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Участь в нараді взяли керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, районного центру соціальних служб та дітей, сімї та молоді, Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, філії «Дрогобицький райавтодор» ДП «Львівський облавтодор».
Було обговорено ряд важливих питань, зокрема: про встановлення надбавок до заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти, виплата відпускних працівникам бюджетної сфери, про моніторинг використання субвенції на закупівлю обладнання на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».
Також на нараді йшла мова про підготовку та відзначення Дня Героїв та передачу майнових комплексів закладів освіти Меденицькій ОТГ.













