Сьогодні, 12 серпня, в Дрогобицькій РДА відбулася понеділкова нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Участь в нараді взяли керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, районного центру соціальних служб та дітей, сім’ї та молоді
Було обговорено ряд важливих питань, зокрема: про інспектування закладів дошкільної та позашкільної освіти щодо готовності до нового навчального року, про забезпечення належного відзначення в кожному населеному пункті району Дня Прапора та Дня Незалежності та про відпочинок дітей в канікулярний період, що проводилися в кожному населеному пункті району.
Також на нараді було приділено надзвичайно велику увагу питанню виділення коштів для закупівлі інсуліну для хворих на цукровий діабет. Про це наголосив у своєму виступ Руслан Щерба і вирішення цього питання він візьме на особистий контроль.
Були обговорені питання, що стосуються роботи райдержадміністрації.













