» Інформація » Райдержадміністрація клопотатиме перед областю про фінансову допомогу для ліквідації наслідків буревію

Автор: admin2 от 11-02-2020, 09:07

Райдержадміністрація клопотатиме перед областю про фінансову допомогу для ліквідації наслідків буревіюВчора ввечері відбулася оперативна нарада щодо наслідків буревію на Дрогобиччині. Провів нараду перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Він, зокрема, повідомив, що особисто обстежив об’єкти, яким завдано найбільшої шкоди. Про ситуацію в районі відповідно до компетенції доповіли керівники відділів культури та освіти Надія Козар та Іван Стецко, а також заступник головного лікаря КНП “Дрогобицька районна лікарня” Василь Андрусів.

Очікуються також акти та фотопідтвердження від сільських голів стосовно пошкодження індивідуального житла мешканців в окремих населених пунктах.Райдержадміністрація клопотатиме перед областю про фінансову допомогу для ліквідації наслідків буревію Відповідно до обсягів збитків визначено об’єкти, які можливо відремонтувати власними силами, та ті, на відновлення яких необхідно великі кошти. Найбільш постраждали від стихійного лиха об’єкти бюджетної сфери: школа в Брониці, народний дім в Дорожеві, лікарня в Грушові, народний дім у Винниках, народний дім в Грушові Старому, шкільна котельня в Опаці. За попередніми висновками, сума збитків на цих об’єктах складає орієнтовно 4 млн грн. Райдержадміністрація готує клопотання на область щодо виділення коштів для ліквідації наслідків стихії.