Сьогодні вранці перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів оперативну нараду з приводу наслідків стихії, яка охопила Дрогобиччину цієї доби. Присутні на нараді керівники доповіли про оперативну ситуацію на теренах району. На цю годину за попередніми даними надійшла інформація про часткове або повне руйнування дахів народного дому в Дорожеві, школи, лікарні та народного дому в Грушові, школи в Брониці та частково — школи в Уличному. Постраждав також дах музею Франка в Нагуєвичах. Через повалені вітром дерева без електропостачання опинилася більша частина району. Рятувальники та ремонтні бригади електромереж працюють на ліквідації наслідків стихії.
Руслан Щерба дав завдання керівникам невідкладно зібрати об’єктивну інформацію про завдані збитки, зокрема, щодо закладів охорони здоров’я, шкіл, садочків. Стосовно об’єктів, які зазнали руйнівних наслідків шквального вітру, доручено скласти акти в установленому порядку та зробити фотофіксацію.
Робоча група на чолі з першим заступником виїхали в район, щоб на місці оцінити обсяги завданої шкоди.













