Сьогодні робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення працювала на місцях. Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які діють на території Унятицької та Нагуєвицької сільської ради і використовують найману працю. У виїзному засіданні взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу з питань економіки управління з питань економіки, житлово-комунального господарства, інфраструктури енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації, Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області, Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості. Проведена роз'яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці. Керівники попереджені про необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.













