» Інформація » Погашення заборгованості з виплати заробітної плати - у центрі засідання обласної комісії

Погашення заборгованості з виплати заробітної плати - у центрі засідання обласної комісії

Автор: admin2 от 10-04-2020, 16:01
 (голосів: 0)

Погашення заборгованості з виплати заробітної плати - у центрі засідання обласної комісіїСьогодні, 10 квітня в режимі відеоконференції проведено засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тараса Греня.

На засідання були запрошені керівники найбільших підприємств-боржників, зокрема: ДП «Львівугілля» та ПАТ «Шахта «Надія», оскільки борги на підприємствах вугільної галузі становлять 65% загальної суми боргу області.

Окрім цього, обговорювався стан виплати заробітної плати працівникам ДП Санаторій «Моршинкурорт», у якому заборгованість утворилась заново.

За підсумками роботи комісії були дані конкретні доручення щодо погашення наявних боргів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua