Вчора, 10 лютого, під головуванням першого заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Розглядалося питання заборгованості відділу освіти перед комунальним підприємством, яке проводить дератизацію в навчальних закладах району.
За результатами засідання комісії прийнято доручення забезпечити проплату даної заборгованості.













