Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат. Йшлося про стан ліквідації недоїмки платежів до Пенсійного фонду та сплати єдиного соціального внеску. Керівники управління Пенсійного фонду та податкової інспекції інформували про про виконання доручення КМУ щодо термінового затвердження графіків погашення заборгованості з єдиного соціального внеску.













