» Інформація » У райдержадміністрації підсумують роботу за перше півріччя

У райдержадміністрації підсумують роботу за перше півріччя

Автор: admin2 от 14-07-2020, 11:02
 (голосів: 0)

У райдержадміністрації підсумують роботу за перше півріччяПро підсумки діяльності райдержадміністрації за перше півріччя цього року йшлося під час оперативної наради, яку сьогодні провів голова райдержадміністрації Омелян Стасула. У нараді взяли участь заступники голови та керівники структурних підрозділів РДА.

За підсумками обговорення голова райдержадміністрації дав доручення структурним підрозділам подати письмову інформацію про виконану роботу та основні досягнення в розрізі галузей у першому півріччі, а також викласти актуальні проблеми та завдання до кінця 2020 року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua