Про підсумки діяльності райдержадміністрації за перше півріччя цього року йшлося під час оперативної наради, яку сьогодні провів голова райдержадміністрації Омелян Стасула. У нараді взяли участь заступники голови та керівники структурних підрозділів РДА.
За підсумками обговорення голова райдержадміністрації дав доручення структурним підрозділам подати письмову інформацію про виконану роботу та основні досягнення в розрізі галузей у першому півріччі, а також викласти актуальні проблеми та завдання до кінця 2020 року.













