Сьогодні, 10 липня голова райдержадміністрації Омелян Стасула зустрівся з директором КП “Дрогобичводоканал” Романом Шагалою. В робочій зустрічі взяв участь заступник голови районної ради Володимир Стецівка.
Очільник райдержадміністрації цікавився перспективою розвитку галузі водопостачання Дрогобицького регіону, можливістю охоплення мережею водовідведення неканалізованих населених пунктів, співпрацею водоканалу із сільськими головами щодо утримання водопровідної мережі у селах, яким КП “Дрогобичводоканал” постачає воду.
Роман Шагала охарактеризував економічну та господарську діяльність водоканалу, акцентував увагу на актуальних проблемах. Зокрема, йшлося про заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення, які перешкоджають стабільній роботі та розвитку підприємства.













