» Інформація » Робоча група РДА напрацювала пропозиції для поліпшення водопостачання школи в Уличному

Робоча група РДА напрацювала пропозиції для поліпшення водопостачання школи в Уличному

Автор: admin2 от 26-11-2015, 16:20
 (голосів: 0)

Робоча група РДА напрацювала пропозиції для поліпшення водопостачання школи в Уличному26 листопада за дорученням голови райдержадміністрації Максима Лісогора на території Уличнянської сільської ради відбулось засідання робочої групи з питання функціонування водопровідної мережі Уличнянської середньої школи. В роботі робочої групи взяли участь Уличнянський сільський голова Святослав Стефанків, завідувач сектору з питань ЖКГ та інфраструктури РДА Ганна Павлюк, начальник групи обслуговування районного відділу освіти Юрій Сенів, головний інженер КП “Дрогобичводоканал” Василь Головко, начальник виробничо-технічної служби КП “Дрогобичводоканал” Ярослав Дукас, директор Уличнянської СЗШ І-ІІІ ст. Ярослав Савчин. Після проведеного обстеження водопровідної мережі виявлено, що технічний стан водопроводу є вкрай незадовільний, із загальної довжини половина водопроводу – 250м непридатна до подальшої експлуатації. Члени робочої групи в ході обстеження напрацювали план заходів, спрямованих на залучення коштів на проведення реконструкції водопроводу. В даний час для не допущення зривів забезпечення питною водою учнів Уличнянської середньої школи силами КП “Дрогобичводоканал” будуть проведені необхідні першочергові ремонтні роботи.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua