Учасники дійства спільно зі священником-капеланом о.Михайлом Коліщаком помолилися за Україну, за перемогу над агресором, за мудрість і єдність нашого народу, за українських захисників.
З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Михайло Сікора та перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.
Зокрема, Віталій Скоропад сказав: ”Незалежність — це, насамперед, велика відповідальність. За своїх дітей, за свою працю, за вчинки, за те, якою ми залишимо для нащадків Україну, яку ми отримали від наших предків.”
Учасники художньої самодіяльності з Підбужа та Вороблевич виконали українські патріотичні пісні.
Організатори заходу — відділ культури і туризму райдержадміністрації (керівник Надія Козар) та районний народний дім (директор Іван Сех).













