В районному народному домі сьогодні, 13 жовтня відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. Дійство розпочалося Державним Гімном України та спільною молитвою разом зі священником-капеланом о.Михайлом Коліщаком. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських героїв.
Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад від обласної державної адміністрації на чолі з Максимом Козицьким та районної державної адміністрації привітав ветеранів національно-визвольної боротьби, воїнів ЗСУ і ветеранів АТО/ООС з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та 78-ю річницею створення УПА. «Це свято гідності, сили, честі і шляхетності, свято вільних, сильних людей. В усі часи серед українського народу були ті, хто мужньо ставав на захист своєї Вітчизни від ворога. І ці люди є гордістю нашого народу, його душею. Дякую вам - тим, хто з честю несе ім’я захисника України. Хай Матір Божа під своїм покровом береже вас і нашу Україну. Слава Україні!» - сказав Віталій Скоропад.
З вітальним словом до учасників урочистостей звернувся голова районної ради Михайло Сікора.
Віталій Скоропад і Михайло Сікора вручили почесні грамоти учасникам національно-визвольної боротьби, ветеранам АТО/ООС, діючим військовим ЗСУ.
Захисників України також привітали депутат районної ради, голова ГО «Галицький хрест» Руслан Цеслів, перший заступник голови Радехівської РДА Назар Жолобович. Керівник апарату райдержадміністрації Степан Кулиняк вручив квіти дружинам бійців, які віддали своє життя за Україну.
Відбувся концерт творчих колективів району.













