До Дня Збройних Сил України у військовій частині 1108, що дислокується в Дрогобичі сьогодні, 4 грудня, відбулись урочисті заходи з нагоди 24 річниці створення ЗСУ. Воїнів-артилеристів привітав командир частини полковник Григорій Дем'янчик, він зачитав вітання від начальника Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка, командувача Сухопутних військ ЗСУ, командирів військових частин-побратимів. В промові він зазначив, що свій виключний героїзм підтвердили наші військові в надзвичайно складних умовах збройної боротьби із зовнішнім агресором та сепаратистськими зазіханнями на cході нашої держави. «Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам та терористам.
Низький уклін волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, завдяки яким ми стоїмо і вистоїмо. Гордий від того, що нині у зоні АТО воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати! Переконаний, що Україна переможе», - наголосив Григорій Дем'янчик.
Цього дня військові отримали нагороди, грамоти та слова подяки від представника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України Анатолія Кличка, міського голови Дрогобича Тараса Кучми, голови Дрогобицької районної ради Михайла Сікори, начальника Дрогобицького міськрайонного управління СБУ Бориса Пантюхова, заступника голови Спілки ветеранів військової служби Богдана Мозоля.
Від імені голови Дрогобицької районної державної адміністрації Максима Лісогора військових привітали представники РДА Юрій Сухий та Олег Войтечко.
Також перед особовим складом військової частини виступили студентка Дрогобицького музучилиша Христина Крашевська, яка виконала пісню «Повертайся живим» та учениця ЗОШ №16 Богдана Воят з літературною композицією за творами Ігоря Калиниченка.













