» Інформація » В районному народному домі вшанували роковини Шевченка

В районному народному домі вшанували роковини Шевченка

Автор: admin2 от 11-03-2021, 19:07

В районному народному домі вшанували роковини ШевченкаСьогодні у районному народному домі, який тепер належить Дрогобицькій територіальній громаді, відбулося Шевченківське свято.

Працівники народного дому на чолі з директором Іваном Сехом, творчі колективи району, які утворилися і набралися майстерності у цих стінах, а тепер належать до різних ОТГ, підготували цікаве мистецьке дійство, присвячене творчості  Тараса Шевченка.

Слово про Шевченка, про велику увагу до його творчості нашого славетного краянина Івана Франка, про необхідність відмови від стереотипів та переосмислення постаті Шевченка виголосив директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», науковець  Богдан Лазорак.

На завершення вечора заступник голови РДА Тарас Матолич від імені голови райдержадміністрації Степана Кулиняка привітав присутніх з 207-ми роковинами народження Тараса Шевченка, подякував мистецьким колективам за чудовий концерт, за збереження та примноження українських національних і культурних традицій.

В районному народному домі вшанували роковини Шевченка