19 червня відбулося перше засідання конкурсного комітету з проведення конкурсу на пасажирські перевезення в межах району. Засідання провів голова конкурсного комітету, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Він зазначив, що через різні об'єктивні та суб'єктивні причини процес затягнувся, але організатор конкурсу (райдержадміністрація) намагався при цьому врахувати всі деталі, щоб дотриматися чинного законодавства та уникнути суперечливих моментів при формуванні конкурсного комітету. Учасники засідання познайомилися зі складом конкурсного комітету, до якого увійшли представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування, депутати районної та обласної рад.
Присутні обговорили механізм підготовки та проведення конкурсу на пасажирські перевезення, який проходитиме в липні і проводитиметься на 19 маршрутах в межах району. Учасники засідання подали свої пропозиції щодо формування лотів, умов конкурсу.













