23 липня відбулося перше засідання конкурсного комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Головуючий — перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький відкрив засідання, зазначивши, що присутня достатня для кворуму кількість членів конкурсного комітету, та відрекомендував запрошених представників фірм-перевізників та органів місцевого самоврядування.
У присутності членів комітету та запрошених було відкрито конверти з документами, які подали на конкурс 7 автотранспортних підприємств. Члени конкурсного комітету пересвідчилися щодо наявності у пакетах всіх необхідних документів та дотримання вимог при їх оформленні.
Було, також, погоджено порядок нарахування балів учасникам конкурсу.
Після розгляду питань порядку денного присутні висловили свої зауваження та пропозиції щодо роботи конкурсного комітету та організації пасажирських
перевезень на території району. Практично всі зійшлися на думці, що проведення конкурсу в районі є безперечним позитивом, і це дасть змогу організувати пасажирські перевезення більш якісно з урахуванням інтересів пасажирів, насамперед, а також перевізників.
Фахові рекомендації виклав член конкурсного комітету, старший державний інспектор управління Укртрансінспекції у Львівській області Юрій Филипець.
Конкурсний комітет в робочому режимі працюватиме протягом двох тижнів, проводячи всі визначені законодавством процедури. 8 серпня буде оголошено результати конкурсу на запропонованих маршрутах загального користування в межах району.













