» Інформація » Понад 500 мешканців Дрогобиччини захищають Україну на східному рубежі

Понад 500 мешканців Дрогобиччини захищають Україну на східному рубежі

Автор: admin2 от 18-08-2014, 12:23
 (голосів: 0)

Понад 500 мешканців Дрогобиччини захищають Україну на східному рубежіНаприкінці минулого тижня в районному Народному домі відбулися регіональні збори Самооборони. На запрошення громадських активістів від районної влади участь у зборах взяв заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник.

Лідер Дрогобицького ополчення Василь Очеретнюк запропонував присутнім обговорити військово-політичну ситуацію в країні та завдання Самооборони, створення громадської організації “Гідність нації” та інші питання. Він повідомив про свої неодноразові поїздки в зону АТО для надання участі військовим з Дрогобиччини. На даний час, зазначив Василь Очеретнюк, в АТО бере участь понад 560 мешканців нашого регіону, всі вони відзначаються високим бойовим духом і патріотизмом. Виступаючий відзначив активну співпрацю з райдержадміністрацією у плані сприяння військовим та волонтерам.

Перед учасниками зборів — представниками самооборони Дрогобиччини, а також Стрийського та Самбірського районів, виступив військовий комісар Віктор Попов, який інформував про виконання завдань в рамках третьої хвилі часткової мобілізації. Серед найгостріших проблем були названі мобілізація техніки (завдання виконане лише на 30%), ухиляння від служби під різними приводами. Про що говорити, якщо з необхідного медичного персоналу для надання допомоги пораненим у Львівському військовому шпиталі (не на сході України!) вдалося знайти лише двох осіб, і то - водія санітарної машини і фельдшера.Понад 500 мешканців Дрогобиччини захищають Україну на східному рубежі Відбулося бурхливе обговорення наболілих тем. Присутні наголошували, що високопосадовці, лікарі, їхні діти повинні показати приклад патріотизму і йти до війська першими, а не ховатися за спинами простих людей. Було запропоновано правоохоронним органам спільно з військовими комісаріатами перевіряти чоловіків-біженців, які, можливо, переховуються від мобілізації. Більш активною, на думку громадських активістів, повинна бути діяльність правоохоронців щодо виявлення можливих диверсантів. На запитання одразу ж відповів заступник начальника міліції Михайло Павук.

На зборах пролунала пропозиція від Опаківської сотні самооборони організувати збір шкільного приладдя, підручників для допомоги напередодні 1 вересня дітям зі східних областей. Водночас зазначалося, що на ринку канцтоварів практично відсутня продукція з українською символікою.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua